Kursy maturalne. Informacje ogólne

Zapraszamy do uczestnictwa w kolejnej edycji kursów maturalnych.

Zapisy na rok szkolny 2014/2015 już trwają !
Egzamin maturalny jest wyjątkowy z wielu powodów. Po pierwsze kończy ostatecznie pewien ważny etap nauki, po drugie wynik egzaminu decyduje o Twoim dalszym losie otwierając przed Tobą kolejne możliwości. Ważne jest nie tylko to, czy zdasz maturę, równie ważne jest też to, jak ją zdasz. Ilość zdobytych punktów może dać Ci przepustkę na wymarzoną uczelnię, lub zamrozić Twoje marzenia na rok.


Zapisz się do 23 czerwca 2014 i uzyskaj dodatkowe 5% rabatu  **

W roku szkolnym 2014/2015 szczególną uwagę zwracamy na zmiany w zasadach i wymaganiach egzaminacyjnych podczas egzaminów maturalnych oraz zmiany w programach nauczania.
Każdy egzamin posiada swoją specyficzną konstrukcję oraz sposób sprawdzania – i właśnie to również warto poznać na naszych kursach.
 
Kursy maturalne mają za zadanie powtórzenie materiału z danego przedmiotu z zakresu liceum, poszerzenie go o wymagane na egzaminie zagadnienia, oraz nauczenie kursantów techniki rozwiązywania testów maturalnych.
Oprócz wykładów zajęcia uzupełnia praca z tekstami źródłowymi, mapami, a także testy sprawdzające, pisanie prac itp.  Każdy kursant, którego frekwencja na zajęciach wyniesie minimum 70%, otrzyma zaświadczenie o ukończeniu naszego kursu.
 

Zapisz się do 23 czerwca 2014 i uzyskaj dodatkowe 5% rabatu  **

Na naszych kursach:
•Będziesz powtarzał materiał z wybranego przedmiotu w oparciu o standardy wymagań egzaminacyjnych, opracowane przez Centralną Komisję Egzaminacyjną.
•Będziesz miał kontakt z nauczycielami, którzy posiadają wieloletnie, poparte sukcesami doświadczenie w przygotowywaniu uczniów/słuchaczy do matury. Nasi nauczyciele znają wymogi i sposoby oceniania prac maturalnych.
•Nasi nauczyciele podpowiedzą Ci, w jaki sposób należy skutecznie przedstawić zgromadzoną przez Ciebie wiedzę członkom komisji egzaminacyjnej.
•Będziesz miał możliwość oswojenia się z sytuacją egzaminacyjną. W trakcie kursu zorganizujemy dla Ciebie maturę próbną, podczas której będziesz mógł się przekonać, jak radzisz sobie z pracą pod presją czasu.
•Z myślą o stresie, który nieodłącznie towarzyszy sytuacjom egzaminacyjnym, przewidzieliśmy dla Ciebie zajęcia z psychologiem, które mają podpowiedzieć Tobie, jak sobie z tym poradzić.
 
Zajęcia w roku szkolnym 2014/2015 rozpoczynać się będą na przełomie września i października, sukcesywnie w miarę tworzenia się grup, i potrwają do kwietnia 2015.


Zapisz się do 23 czerwca 2014 i uzyskaj dodatkowe 5% rabatu  **


 Organizujemy kursy na poziomie podstawowym i rozszerzonym z:
•języków obcych,
•przedmiotów ogólnokształcących.
 
Słuchacze szkół AkSA otrzymują 25% rabatu na kursy maturalne prowadzone w Olsztynie.

Zajęcia– 1 raz w tygodniu po 2 lub 3 godziny lekcyjne
Zapisz się do 23 czerwca 2014 i uzyskaj dodatkowe 5% rabatu  **
Zapisy on-line  kliknij tutaj  ( ma przenosić na stronę z formularzem on line)

 

PROMOCJE !

  •     wpłata jednorazowa – 5% *
  •     2 przedmioty – 10% (każdy przedmiot)*
  •     3 przedmioty i więcej – 15% (każdy przedmiot) *
  •     uczniowie techników i absolwenci szkół – 20% *
  •     uczniowie klas II LO i III techników na kursie 2-letnim - 20%*
  •     słuchacze i absolwenci Szkół AkSA ( dawne Szkoły Atena) – 25% *
  •     zapisy do 23 czerwca 2014 roku – 5% **
*     - promocje nie łączą się. Odliczany jest najwyższy możliwy upust
**   -  upust 5% jest dodawany do przyznanego wcześniej upustu ( tylko dla osób które zapisały się do dnia 23 czerwca i wpłaciły zaliczkę do dnia 2 lipca 2014 roku)

Ceny w roku szkolnym 2014/2015